Czytelniku, czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak w jednej chwili przenieść się do stolicy polskich Tatr będąc na jednej z piaszczystych plaż nad Bałtykiem?

Nie jest to wcale takie trudne! Wystarczy książka “Zakochane Zakopane latem” (https://www.taniaksiazka.pl/zakochane-zakopane-latem-agnieszka-lingas-loniewska-p-1532443.html), która  pozwala przeżyć miłosną przygodę życia w niezwykle urokliwym miejscu.

Miłosne historie spod samiuśkich Tater, czyli książka “Zakochane Zakopane latem”

Jakie książki warto przeczytać latem? “Zakochane Zakopane latem” z pewnością jest jedną z nich! W środku wakacji w Tatrach zachwyca nie tylko przyroda.

To również czas, kiedy możemy zakochać się bez reszty, a powietrze wokół wibruje od gorących uczuć. Czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce do przeżycia romantycznej historii niż Zakopane?

Tego samego zdania są autorzy książki, a właściwie zbioru siedmiu opowiadań mających miejsce w stolicy polskich Tatr. Wśród nich rozpoznać możemy wiele znajomych nazwisk.

Opowiadania składające się na książkę “Zakochane Zakopane latem” stworzone zostały przez autorów takich jak: Agnieszka Lingas-Łoniewska Agnieszka Olejnik Magdalena Witkiewicz Alek Rogoziński Dorota Milli Magda Stachula oraz Katrzyna Misiołek.

Miłosne historie prosto z najpopularniejszego kurortu w Polsce

Centrum wydarzeń jest Willa pod Jodłami, w której to jako czytelnicy obserwujemy siedem niezwykłych historii traktujących o miłości. Spragnieni spokoju wczasowicze, a także złaknieni przygód imprezowicze.

Przekrój osobistości, które gości pod swoim dachem zakopiański pensjonat jest szeroka, a tym samym zapewnia historiom zróżnicowanie. Zabawne, wzruszające, a co najważniejsze, pełne miłosnych uniesień opowiadania pozwalają przenieść się do nieznanego wcześniej Zakopanego i odkryć je na nowo.

“Zakochane Zakopane latem”. Książki warte przeczytania w wakacje

Lekka i idealna na wakacyjny relaks książka “Zakochane Zakopane latem” to klimatyczna propozycja nie tylko dla miłośników gór, ale również wszystkich tych, którzy uwielbiają odkrywać rodzimych pisarzy.

Precyzyjnie skonstruowane opowiadania są bogate w szczegóły, ale też nie przesadzają z rozmachem. To typowy zbiór opowiadań mających urozmaicić urlopowy relaks i pod tym kątem sprawdzają się doskonale.

Magia Tatr, czyli siedem opowiadań miłosnych prosto z gór

Wakacje to idealny czas na poznawanie ludzi, a także zakochanie się. W zbiorze opowiadań “Zakochane Zakopane latem” znajdziemy historie o spotykającej się na górskich szlakach uczuciach, ale przede wszystkim, jest to książka opowiadająca -często niezwykłe- historie zwykłych ludzi.