Niektóre książki mają tylko jednego autora. Inne wręcz przeciwnie zostały stworzone przez duet lub nawet kilku autorów. Takie książki bywają prawdziwym zaskoczeniem dla czytelników, ponieważ można tutaj zauważyć zetknięcie się styli oraz różnych sposób opowiadania. To czy autor zwróci bardziej uwagę na zachowanie bohaterów czy też na okoliczności jakie spowodowały taką a nie inną sytuację to sprawa osobista. Książka, która została napisana przez kilku autorów to Zakochane Zakopane latem ze strony www.taniaksiazka.pl. Agnieszka Lingas-Łoniewska, Dorota Milli , Katarzyna Misiołek, Agnieszka Olejnik, Alek Rogoziński, Magda Stachula, Magdalena Witkiewicz to autorzy powieści.

Książka “Zakochane Zakopane latem”

Agnieszka Lingas-Łoniewska, Dorota Milli , Katarzyna Misiołek, Agnieszka Olejnik, Alek Rogoziński, Magda Stachula, Magdalena Witkiewicz to autorzy, których jest aż siedem. To właśnie oni razem wpadli na pomysł, by stworzyć książkę rodem z pięknego Zakopanego. Miejsce jakim jest Zakopane to idealne tło dla wielu wydarzeń. Można by tu stworzyć pasjonującą historię dramatyczną, a nawet kryminalną. Jednak autorzy książki stwierdzili, że chcą, by ich powieść trzymała się nieco bardziej literatury obyczajowej, a także romansu. To właśnie na takie historie mogą liczyć czytelnicy decydujący się na książkę “Zakochane Zakopane latem“. Książka ta jest dostępna w księgarni zarówno internetowej jak i stacjonarnej, a jej fabuła zadziwi każdego czytelnika.

Zakopane latem

Jak już sam tytuł książki zdradza fabuła książki będzie miała miejsce w trakcie lata. To właśnie ta pogoda roku stanie się tłem dla wydarzeń jakie spotkają bohaterów na tle wysokich i pięknych gór. Co będą tam robić bohaterowie? Urlop, a wraz z nim słoneczna i romantyczna przygoda? Czemu nie. W końcu w Zakopanem wszystko może się wydarzyć. Miejsce to jest inspiracją jaka stała się dla najnowszej książki aż siedmiu autorów. Agnieszka Lingas-Łoniewska, Dorota Milli , Katarzyna Misiołek, Agnieszka Olejnik, Alek Rogoziński, Magda Stachula, Magdalena Witkiewicz to pisarze, którzy podjęli się współpracy na rzecz książki, która miejsce ma w Zakopanem. Powieść spodoba się każdemu kto chce spędzić kilka godzin sam na sam z dobrą książką, w której nie brakuje humoru oraz postaci, które okażą się być równie niesamowite jak autorzy książki. By się o tym przekonać najlepiej samemu sięgnąć po książkę i przeczytać ją. W Zakopanem w końcu może wydarzyć się wszystko, a najlepiej w trakcie gorącego, słonecznego lata.